top of page

Spēles "Friteru Medības" noteikumi.

1. Spēles organizētājs: SIA TNR VALMIERA, juridiskā adrese: Mūrmuižas iela 14a, LV-4201, Latvija. Kontaktinformācija: info@hottt.com,  +371 64281012.

2. Spēles norises teritorija: jebkurš veikals Hottt visā Latvijas Republikas teritorijā. Spēlē var piedalīties ikviens Latvijas Republikas iedzīvotājs.

3. Spēles norises sākuma datums: 2024. gada 17.maijs. Spēles norises beigu datums: 2024. gada 24. maijs.

4. Balvu fonds:

Nosaukums - Karstā gaisa friteris "CCT 6500 air fryer, 12 progr./1700W/6.5L" Balvu skaits - 3 vienības

Vienas balvas vērtība - 99,98 eur

Kopējā balvu vērtība - 299,94 eur

5. Lai piedalītos Spēlē un pretendētu uz balvas iegūšanu spēles dalībniekam:

5.1. jābūt Hottt.Latvija Facebook konta sekotājam;

5.2. no 2024. gada 17.maija līdz 2024. gada 24. maijam, jādodas uz jebkuru Hottt tirdzniecības vietu visā Latvijas Republikas teritorijā un jāreģistrējas Spēlei.

6. Reģistrācija spēlei ir bez maksas. Obligāti aizpildāmie lauki, lai veiktu dalību loterijā ir: vārds, uzvārds, un dalībnieka tālruņa numurs. 

7. Ja spēles dalībnieks nav Hottt.Latvija Facebook konta sekotājs, tad piesekot kontam var uz vietas tirdzniecības vietā un pēc tam veikt reģistrāciju spēlei.

8. Spēles norises laikā, Spēles organizētājs veic Preču un pakalpojumu loteriju likumā noteikto personas datu – vārds, uzvārds – ievākšanu un apstrādi. Dati tiek izmantoti, lai identificētu spēles laimētāju. Vairāk par datu privātuma politiku lasiet šeit.

9. Spēles dalībnieks ar vienu telefona numuru var reģistrēties spēlei vienu reizi dienā.

10. Viena persona var laimēt vienu reizi visās izlozēs.

11. Balvas izloze notiek pēc nejaušības principa uz vietas tirdzniecības vietā.

12. Spēlē tiek noteiktas 3 (trīs) izlozes un izlozētas 3 (trīs) balvas.

13. Laimesta ieguvēji par laimestu saņemšanu tiks informēti personīgi tirdzniecības vietā uzreiz pēc reģistrācijas.

14. Spēles organizētājam spēles dalībnieka spēles laikā iegūtā balva pēc spēles dalībnieka prasības nav jāapmaina pret citu balvu, un nav jākompensē spēles uzvarētājam balvas vērtība skaidrā naudā.

15. Spēlē nevar piedalīties SIA TNR VALMIERA darbinieki, to radi un ģimenes locekļi. Gadījumā, ja tiek konstatēts, ka norādītā uzņēmuma darbinieks, tā radi vai ģimenes loceklis ir piedalījies spēlē, viņam balva netiek izsniegta.

bottom of page